TERMINARZ DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

1. Mierzenie dzieci konieczne dla uszycia strojów komunijnych
• czwartek, 16 lutego; godz. 17.45

2. Poświęcenie modlitewników „Droga do Nieba”
• czwartek, 23 lutego; godz. 17.00

3. Próby przed Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej
• piątek, 12 maja; godz. 16.00
• piątek, 19 maja; godz. 16.00

4. Spowiedź dla dzieci
• czwartek, 20 kwietnia; godz. 16.30
• czwartek, 18 maja; godz. 16.30

5. Sprzątanie kościoła
• piątek, 19 maja; godz. 18.30

6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej
• niedziela, 21 maja; godz. 11.15
• nabożeństwo popołudniowe, godz. 16.00

DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE
rok szkolny 2016/2017

GRUPA I

1 Adamczyk Damian (kl. II)
2 Adamczyk Ewa
3 Bendkowski Paweł
4 Czornik Filip
5 Dramska Zofia (Szkocja)
6 Dworniczek Aleksander
7 Gadomski Wojciech
8 Gasztych Oliwia
9 Gierad Daria
10 Gwóźdź Antoni
11 Gwóźdź Franciszek
12 Jagodzińska Milena
13 Jurczak Wanessa
14 Kalinowski Kacper
15 Kalus Szymon
16 Karbownik Igor
17 Konieczny Wiktoria
18 Kościelna Nikola
19 Krzystecko Marcelina
20 Liberski Szymon
21 Łuszczyk Jessica
22 Maliszewski Igor
23 Maliszewski Konrad
24 Miler Julia
25 Młynarczyk Barbara
26 Nogalska Oliwia
27 Olszok Denis
28 Pajor Karol
29 Pluta Maciej
30 Rajski Armando
31 Sok Mateusz
32 Stopik Krzysztof
33 Wójcik Amelia
34 Zamorski Michał (kl. II)
35 Zawadzka Nadia
36 Zylla Lena
37 Zylla Tymon
38 Żuwała Marcel


TERMINY SPOTKAŃ GRUPY I

1.3 lutego
2.17 lutego
3.3 marca
4.17 marca
5.31 marca
6. 21 kwietnia


GRUPA II

1 Arndt Wiktoria
2 Bajórska Patrycja
3 Bajórski Patryk
4 Bąk Jakub
5 Bednarczyk Kacper (l.6)
6 Bednarczyk Mikołaj
7 Bęczkowska Natalia
8 Czarnecka Julia
9 Dembecki Karol
10 Dyszy Paweł
11 Fudalej Lena
12 Gałuszka Bartosz
13 Gietka Sonia
14 Głąb Maciej
15 Grychtolik Konrad
16 Jagielski Dominik
17 Jagielski Filip
18 Janicki Kewin
19 Jurczyk Martyna
20 Juźwicka Zuzanna
21 Klinowska Kinga
22 Klinowska Sandra
23 Kłosińska Aleksandra
24 Koc Wojciech
25 Król Bartłomiej
26 Manowska Wiktoria
27 Manowski Łukasz
28 Mol Mateusz
29 Mol Natalia
30 Musielak Agnieszka
31 Musioł Maja
32 Myśliwski Jędrzej
33 Myśliwski Jonasz (l.6)
34 Należniak Oliwia
35 Sałata Stanisław
36 Solga Marek
37 Szczepańska Iza
38 Szyguła Oliwia
39 Szypuła Mateusz
40 Tabiś Tymoteusz
41 Zalewska Martyna
42 Żurek Natalia


TERMINY SPOTKAŃ GRUPY II

1.10 lutego
2.24 lutego
3.10 marca
4.24 marca
5.7 kwietnia
6. 28 kwietnia

Spotkania będą się odbywać w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3
w Tarnowskich Górach (sala nr 19; I piętro)
w godz. od 1515 do 1600.