kontakt do ogranizatorów: bal2018@interia.pl

Pałac w Rybnej
Parafia św. ap. Piotra i Pawła Tarnowskie Góry
KSM przy par. św. ap. Piotra i Pawła Tarnowskie Góry

zaprasza na

BAL CHARYTATYWNY 
pod honorowym patronatem burmistrza Tarnowskich Gór
Pana Arkadiusza Czecha

na rzecz tarnogórzanina Sebastiana Ochmana w celu zebrania środków na przeprowadzenie kosztownej operacji przywrócenia wzroku.

20 stycznia 2018r. godz. 2000
Pałac w Rybnej

Oprawa muzyczna:
*New Transformation - kwintet Adama Snopka 
*Barbara Lubos - Święs

W programie:
* Pokazy artystyczne: m.in. pokazy sztuk walki
* Mini recitale
* Aukcja dobroczynna
* Loteria fantowa
* Pokazy sztucznych ogni
* Dwie pieczone niespodzianki (100 i 40 kg.)

Program jest "dynamiczny" - cały czas pracujemy nad nim:) - proszę śledzić naszą stronę internetową.

Bilety w cenie 380 PLN od pary, do nabycia w kancelarii (czynna: pon., śr., pt: 1600-1800; sob 900-1100) lub zakrystii parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach oraz w Pałacu w Rybnej. Stoliki 10-12 osobowe. Bilety (i całe stoliki) można rezerwować przez e-mail: bal2018@interia.pl Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji dokonujemy stosownej wpłaty na poniższe konto.

piotripawel.org
info: bal2018@interia.pl

Sebastian Ochman w kwietniu 1998r. był uczestnikiem wypadku drogowego. Jego samochód zderzył się z samochodem jadącym z naprzeciwka.
W wyniku silnego urazu czaszkowego stracił wzrok. Szansą na przynajmniej częściowe odzyskanie wzroku jest operacja polegająca na podaniu komórek macierzystych, które powodują odnawianie się obumarłych komórek nerwowych.
Pomimo utraty wzroku jest osobą bardzo pogodną, pełną wiary w przyszłość, ale doświadczenia życiowe i niepowodzenia zbiórek pieniędzy na specjalistyczną operację, powodują, że jego optymizm coraz bardziej gaśnie. Z wykształcenia jest masażystą, cenionym fachowcem wśród ludzi potrzebujących jego pomocy, a sama praca daje mu wiele satysfakcji, ale nie zapewnia pełni szczęścia. Chciałby widzieć i nie być ciężarem dla schorowanej matki i całego otoczenia.
Aby Sebastian mógł odzyskać wzrok, przełamać obecne bariery i samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie potrzebuje wsparcia ludzi dobrej woli na pokrycie kosztów operacji.

Prosimy o przynoszenie na loterię fantową i aukcję wartościowych, ciekawych lub "fajnych" przedmiotów bądź usług do kancelarii, zakrystii lub na probostwo par. św. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach (ul. Gliwicka 14).

Prosimy też o aktywność sponsorów.

Wszelkie płatności i sponsoring na konto:

76124013431111001077500381

nazwa rachunku/właściciel: bal