OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela Zwykła - 13.06.2021

Dziękujemy, za złożone dziś ofiary, przeznaczone na remonty i inwestycje w parafii.

We wtorek po mszy wieczornej tradycyjna Nowenna Maryjna. Zapraszamy.

Wraz z Biblijnym Kręgiem Kobiet zapraszamy na Nabożeństwo Słowa Bożego połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 1845.

Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 1845.

Dzieci Maryi zapraszamy w sobotę o godz. 1030 na ostatnie już spotkanie przed wakacjami. Zapraszamy dziewczynki, które chcą dołączyć do wspólnoty.

Dziękujemy Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży działającemu przy naszej parafii za przygotowanie Triduum z bł. Karoliną Kózkówną i uroczystości wprowadzenia jej relikwii do naszej parafii. Bóg zapłać ofiarodawcom za wszystkie ofiary składane na rzecz KSM-u w tym roku formacyjnym.

Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe - po wieczornych mszach św.

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjny wypoczynek Wakacje z Bogiem w Niechorzu od 7 do 20 sierpnia. Koszt wyjazdu to 1250 zł. W zakrystii można odebrać karty informacyjne i zgłoszenia. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa Ochaba. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 1900 w kościele. Wtedy też zbierana będzie opłata za wyjazd.

Od niedzieli 20 czerwca znosimy dodatkową mszę o godz. 1800 oraz transmisję mszy św. on-line.

Od dzisiaj limit w naszej świątyni wynosi 250 osób, od 26 czerwca 375 osób.
Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej mszy św.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i naszego Apostoła.