XXVI Niedziela Zwykła
26 września 2021

Dzisiaj o 1600 zapraszamy na Nieszpory.

Dziękujemy za złożone ofiary, przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień zbiórka do puszek na dobroczynną działalność parafialnej i diecezjalnej Caritas.

We wtorek po wieczornej mszy św. tradycyjna Nowenna Maryjna. Zapraszamy.

Zapraszamy parafian na coroczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji Ojczyzny i Świata, która odbędzie się na Rynku naszego miasta we wtorek 28 września o godz.1500.

W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.

W czwartek msza szkolna o 1800. Prosimy dopilnować swe pociechy.

Od piątku odprawiamy Nabożeństwa Różańcowe - w dni powszednie o 1730 a w niedziele o 1600. Zapraszamy. Za publiczne odmówienie Różańca (wraz z rozważaniami) w kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W piątek o godz. 1900 Msza Święta przez wstawiennictwo bł. Karoliny w intencji młodzieży. Zapraszamy młodzież z naszej parafii.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje w sobotę 9 października wyjazd dla młodzieży do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie (koło Tarnowa). Koszt 60 zł. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

W sobotę spotkanie dla Dzieci Maryi o g. 1030. Zapraszamy dziewczynki, które chciałyby dołączyć do Wspólnoty.

W sobotę po porannej Mszy świętej odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy, by do piątku zgłosić wszystkich chorych w zakrystii lub kancelarii.

W sobotę w Ruchach pielgrzymka członków i wolontariuszy Caritas. Początek o godz. 1100.

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej serdecznie zaprasza małżonków na warsztaty komunikacji małżeńskiej pt. "Kochanie, porozmawiaj ze mną!", które odbędą się 9 października 2021r. w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. Szczegóły w Apostole i na www.dorodzin.pl

Od października do grudnia w Katolickim Centrum Kultury „Opoka” w Bobrownikach Śląskich będą odbywać się warsztaty dla młodzieży "Szlifierka". Młodzież od 14 do 25 r.ż. może wziąć udział w warsztatach filmowych, fotograficznych, tanecznych, muzyki rozrywkowej, teatralnych, wizażu i charakteryzacji oraz rysunku. Więcej szczegółów na plakacie w gablotce. Zapisy drogą internetową przez link na facebooku warsztatów.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia Diecezji Gliwickiej zaprasza na spotkanie Pracowników Służby Zdrowia w sobotę 2.10 do parafii Chrystusa Króla w Gliwicach. Początek spotkania o godz. 1600. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą, potem konferencja i spotkanie przy stole.

U ministrantów przed kościołem możemy nabyć nowy numer Gościa NiedzielnegoApostoła.